Dworek „Pod Kasztanami”

Nasze gospodarstwo agroturystyczne oferuje Państwu wczasy w siodle, w urokliwym dworku położonym w odległości ok. 1,5 km od morza. Dworek, postawiony na fundamentach przedwojennego dworku, położony jest w zacisznym miejscu, w odległości ok. 1 km oprócz nielicznych sąsiadów znajdują się pola, łąki i lasy. W okresie roztopów tworzą się na polach rozlewiska, gdzie można spotkać wiele ptaków zatrzymujących się u nas w czasie swoich wędrówek.

Dworek znajduje się na działce w całości ogrodzonej. Przed domem jest duży ogród z kwiatami, iglakami i kaskadą wodną, obok zadaszone miejsce na grilla.

Poza jazdą konną, inną atrakcją jest łowienie ryb w zarybionym stawie (karpie, karasie). Ponadto do dyspozycji gości jest kawiarnia (obsługiwana na życzenie) ze stołem bilardowym, dużym ekranem TV, gdzie zwłaszcza panowie mogą obejrzeć ulubiony mecz.

Oferujemy także: sauna, boisko do gry w kosza, ziemny kort tenisowy, stół do tenisa stołowego, plac zabaw dla dzieci (huśtawki, batuta, piaskownica, hamak), duży kryty grill z wędzarnią, parking.

Zapewniamy komfortowo wyposażone pokoje noclegowe z łazienkami (wc, natrysk), telewizorami, dla trzy i czteroosobowych rodzin oraz jeden apartament i domek. Duży holl ( 130 m2) z kominkiem jest idealnym miejscem na wieczorne rozmowy w większym gronie.

Dodatkowe informacje znajdą Państwo na stronie:  www.dworek-staryborek.com.pl

 

Zapraszamy Państwa na wczasy „Pod Kasztami”

U nas zawsze znajdzie się coś atrakcyjnego zarówno dla amatorów sportu jak i dla zwolenników mniej aktywnego odpoczynku.

Zarybiony staw

Łowienie ryb, to również rodzaj sportu. Dla tych, którzy pragną realizować swoje hobby lub dla tych, którzy pragną spróbować po raz pierwszy, mamy do dyspozycji zarybiony staw. Można tam złowić karpie lub karasie.

Zadaszony grill

Zapewniamy grill z kominkiem pod zadaszeniem oraz na wolnym powietrzu przy szumiącym strumyku wypływającym z kaskady, a także plac na ognisko, gdzie można oprócz kiełbasek upiec także dziczyznę. Na życzenie goście mogą uwędzić rybę. Miłośnicy wiejskiej kuchni mają możliwość upieczenia wiejskiego chleba w przeznaczonym do tego piecu.

Plac zabaw

Dla najmłodszych naszych gości, również gwarantujemy dobrą zabawę na placu zabaw. Dzieci mogą korzystać z huśtawek, batuty (trampoliny), piaskownicy oraz hamaku.